جی پی اس ردیاب خودرو پراید

جی پی اس ردیاب خودرو پراید

جی پی اس ردیاب خودرو پراید

آیا میدانید بهترین جی پی اس ردیاب خودرو پراید چیست؟ یک ردیاب خوب چه ویژگیهایی باید داشته باشد که بتوان بر روی پراید و انواع خودروهای ایرانی نسب کرد؟ برای پاسخ به این پرسش و خرید بهترین ردیاب خودرو پراید با ما همراه شوید.

فرق بین دزدگیر ماهواره ای و دزدگیر سیمکارتی

قصد داریم ابتدا تفاوت بین جی پی اس ردیاب و دزدگیر ماهواره ای را با دزدگیر سیمکارتی مشخص کنیم تا بهتر بتوانید فرق این دو دستگاه را تشخیص دهید.

جی پی اس ردیاب و دزدگیر ماهواره ای

دزدگیر ماهواره ای برای دریافت موقعیت دقیق به ماهواره های GPS در حال گردش به دور زمین متصل میشود . با فرمولهای خاص ریاضی و ساعت اتمی دقیق که در ماهواره وجود دارد، موقعیت دقیق محاسبه میشود. حداقل سه ماهواره از 28 ماهواره GPS برای این محاسبه نیاز است . موقعیت دقیق دریافت شده از ماهواره جی پی اس برای ارسال به سایت ردیابی، نیازمند داشتن سیمکارت میباشد . پس نقش سیمکارت در دزدگیر ماهواره ای فقط به عنوان ارسال داده ها میباشد و گیرندگی اصلی از ماهواره GPS انجام می گیرد. موقعیت دقیق خودرو در محلی به نام سرور ذخیره میشود . گزارش این موقعیت به صورت خودکار هر 10 ثانیه از طرف دستگاه به سایت مخصوصی ارسال میشود. مشاهده دقیق موقعیت هم از طریق سایت ردیابی و هم از طریق نرم افزار اندروید و آیفون قابل مشاهده است . همچنین میتوان موقعیتهای قبلی را گزارشگیری و پرینت نمود. مزیت اصلی داشتن جی پی اس در این است که گزارشات دقیق و لحظه ای و مستند می باشد. مطلب مهمی که در این قسمت باید دقت بیشتری کرد این است که هر سایت ردیابی قابل اعتماد نیست. بعضی از سرورهای ردیابی توسط شرکتهای کوچک ساخته شده اند و بعضی سرورها فابریک کارخانه میباشند. سایت ردیابی فابریک دلتا با 4 سرور قدرتمند و پوشش 18 زبان زنده دنیا از جمله زبان فارسی جزو قدرتمند ترین و پر طرفدارترین ردیاب های دنیا است. تجربه 12 ساله ما در مجموعه ردیاب دلتا باعث این انتخاب قدرتمند شده است. به دلیل فابریک بودن سایت ردیابی دلتا، گزارشات مستند میباشد.

دزدگیر سیمکارتی

دزدگیر سیمکارتی همان دزدگیر قدیمی است که فقط کیت سیمکارت به آن اضافه شده است . این سیمکارت برای کارهای سبک در نظر گرفته شده است که آلارم های دستگاه را به صورت پیامک و یا به صورت اینترنتی بر روی نرم افزار گوشی ارسال کند . موقعیت های دریافتی از دزدگیر های سیمکارتی به صورت تقریبی میباشد . این دزدگیر ها برای دریافت موقعیت به دلیل نداشتن ماژول GPS مجبور هستند که از دکل های مخابراتی اطراف کمک بگیرند . خطای دریافتی و نمایش این موقعیت بسیار زیاد است و اصلا قابل استناد نیست . همچنین در صورت پیدا شدن دستگاه توسط سارقین و خاموش شدن دستگاه، قادر به مشاهده موقعیت وسیله نقلیه نخواهید بود.

 

بهترین دزدگیر برای پراید

دیده ها و شنیده ها حاکی از آن است که امنیت هیچ ماشینی 100 درصد نیست. مخصوصا ماشین پراید که به دلیل طراحی قدیمی به راحتی قابل سرقت است . آمار بیشترین سرقتها در بین پراید و پژو 405 بیشترین گزارشات را داشته است . پس آیا به راحتی باید اجازه سرقت را داد یا باید فکر اساسی و جدید کرد. تجربه کسانی که بر روی خودرو، دزدگیر (دزدگیر ساده، دزدگیر تصویری) نصب کرده اند به راحتی قابل دسترس است. یعنی میتوان فهمید که سیستمهای قدیمی جوابگوی امنیت کنونی خودرو ها را ندارد . چون یک سارق با از کار انداختن آژیر به راحتی میتواند به اهداف خودش برسد. پس محدودیت زیادی در دزدگیرهای قدیمی (حتی دزدگیرهای شیک جدید) وجود دارد. یکی از این محدودیت ها داشتن فاصله زیاد و پیدا شدن دستگاه توسط سارقین است. اما دزگیرهای ماهواره ای دلتا هیچ گونه محدودیتی ندارند.

پس لازم است که برای پراید دزدگیرهای نسل جدید نصب شود . اگر صاحب خودرو تمایلی به نصب آژیر ندارد و نمیخواهد که سارقین از داشتن سیستم امنیتی مطلع شوند، ما جی پی اس ردیاب دلتا 203A را پیشنهاد میدهیم. همچنین میتوان با نصب ردیاب دزدگیر ماهواره ای دلتا 203B+ یک تیر و دو نشان را زد. یعنی هم میتواند مثل دزدگیر به هنگام خطر آژیر بکشد و هم میتواند هشدارها را از فاصله دور بر روی موبایل صاحب خودرو ارسال کند. ارسال این هشدارها لحظه ای میباشد و از طریق پیامک انجام میگیرد. پس هیچگونه محدودیتی در ارسال ندارد.

ردیابهای دلتا مجهز به دو عدد آنتن اکسترنال کاملا اکتیو میباشند که به صورت کاملا مخفی نصب میشوند و اصلا قابل دیده شدن نیستند. وجود این دو آنتن اکتیو باعث افزایش قدرت مانور نصاب در مخفی کردن می شود. برای دیدن توضیحات بیشتر میتوانید مدل دلتا 203A و دلتا 203B+ را ببینید.

قیمت بهترین دزدگیر برای پراید با قابلیت دزدگیر ماهواره ای را میتوانید از بخش فروش ردیاب دلتا به دست آورید. بهترین زمان برای خواننده این مطالب است که هرچه سریعتر از سیستمهای قدیمی دل بکند. همه دزدگیر های تصویری و ساده که در بازار وجود دارند خیلی وقت پیش از رده خارج شده اند . حتی مارکهای معروفی که به قیمت بسیار زیاد و یا ارزان در بازار به فروش میرسند دیگر جوابگوی نیاز مشتریان نیست.

در این مقاله سعی کردیم که شما را با سیستمهای جدید امنیتی آشنا سازیم و تفاوت بین دزدگیرهای سیمکارتی و دزدگیر ماهواره ای را بیان کردیم تا بهترین و امن ترین انتخاب را داشته باشید .


مطالب مرتبط...

هیچ نظری تا کنون برای این مطلب ارسال نشده است، اولین نفر باشید...