دلایل برتری ردیاب خودرو دلتا

دلایل برتری ردیاب خودرو دلتا

دلایل برتری ردیاب خودرو دلتا

دلایل برتری ردیاب خودرو دلتا چیست؟ دلایل برتری ردیاب خودرو دلتا کدام است؟ برتری ردیاب خودرو دلتا نسبت به ردیابهای متفرقه در بازار ایران باعث شده کاربران بسیاری ازین دستگاه برای ایجاد امنیت خودرو استفاده نمایند. دلایل برتری ردیاب خودرو دلتا باعث شده که این ردیاب بهترین ردیاب در کل دنیا شناخته شود. چگونگی تشخیص ردیاب خوب و ارزان در ایران. چگونه میتوان ردیاب خوب را از ردیاب متفرقه تشخیص داد؟ 

برتری بارز ردیاب قدرتمند دلتا 

1 - ردیاب خودرو دلتا دارای کارخانه بسیار قدرتمند و پیشرفته ای میباشد که میتوانید خط تولید را در سایت ردیاب خودرو دلتا ببینید. www.deltagps.ir

2 - سایت ردیاب خودور دلتا دارای 18 زبان زنده دنیا است . این یعنی اصالت محصول و کشورهای در حال استفاده.

3 - ردیاب خودرو دلتا از بین چندین برند مختلف در جهان انتخاب شده است . بازدید از خط تولید کارخانه های مختلف باعث انتخاب بهترین ردیاب خودرو شده است .

4 - بخش فروش - نصب و پشتیبانی ردیاب خودرو دلتا دارای کارشناسان حرفه ای میباشند. ما به فکر کیفیت و رضایت مشتریان هستیم.

5 - تجربه 12 ساله ما نشان از قدرت عملکرد سیستم ردیابی دلتا میباشد. این تجربه همیشه ما را مصمم کرده است که بهترین ردیاب خودرو (DELTAGPS) را به مشتریان مشتاق ارائه دهیم.

6 - ردیاب خودرو دلتا دارای 2 عدد آنتن اکسترنال کاملا اکتیو میباشند. این آنتنها به صورت کاملا مخفی نصب میشوند و قدرت گیرندگی امواج ماهواره ای را افزایش میدهند. 


دلایل برتری ردیاب خودرو دلتا

جی پی اس ردیاب خودرو چیست ؟

جی پی اس عبارت است از 28 ماهواره در حال گردش به دور زمین. این ماهواره ها با ارتباطی که بین گیرنده های زمینی دارند موقعیت دقیق را نمایش میدهند. فورمولهای خاص ریاضی در محاسبه موقعیت دقیق نقش مهمی دارند. پس از دریافت موقعیت دقیق اگر در همان گیرنده نمایش داده شود، دستگاه را مسیریاب و یا رهیاب می نامند. اگر موقعیت دقیق دریافتی به نقطه دیگری برای نمایش و کنترل ارسال شود، دستگاه را ردیاب می نامند. پس جی پی اس ردیاب خودرو نیازمند دریافت و ارسال اطلاعات است. قدرت گیرندگی و فرستندگی در جی پی اس ردیاب خودرو نقش بسیار مهمی دارد.


ردیاب خودرو دلتا

به دلیل مخفی نصب شدن ردیاب خودرو، دریافت امواج ماهواره ای ضعیف میشود. ردیاب خودرو دلتا به همین دلیل دارای دو عدد آنتن اکسترنال کاملا اکتیو برای افزایش قدرت گیرندگی و فرستندگی میباشد. این آنتنها به صورت کاملا مخفی نصب میشوند. ردیاب خودرو دلتا تنها مارک ( برند ) GPS ردیاب در دنیا است که با سایت ردیابی فابریک خدمات ارائه میدهد. وجود 18 زبان از جمله زبان فارسی نشان دهنده رضایت کشورهای مختلف در دنیا از DELTAGPS میباشد. رضایتمندی نیازمند رعایت استاندارد سخت افزاری و نرم افزاری میباشد.

ردیاب خودرو دلتا مشتریان زیادی در اکثر کشورهای اروپایی و آمریکایی دارد. ورود یک محصول الکترونیکی به کشورهای مهم صنعتی نیازمند رعایت استانداردهای برق و الکترونیک میباشد. پس به راحتی از سایت فابریک 18 زبانه میتوان متوجه شد که DELTAGPS تنها برندی هست که استانداردهای بین المللی را رعایت کرده است. همچنین در ایران هم توانسته ایم مجوز آزمایشگاه صنایع انرژی برق ایران ( اپیل ) و آزمایشگاه انفورماتیک ایران را دریافت کنیم . ردیاب خودرو دلتا تنها دارنده مجوز از سازمان تنظیم مقررات و ارتباطات رادیویی میباشد. 


آیا دزدگیر ماشین بهتر است یا ردیاب خودرو ؟

اگر به یک دزدگیر ماشین دقت کنید متوجه میشوید که به جز آژیر کشیدن و باز و بسته کردن دربها در فاصله نزدیک، کار دیگری انجام نمیدهد. یعنی یک وسیله با امکانات محدود میباشد. امنیت با محدودیت معنی ندارد. یعنی اگر شما یک دزدگیر ماشین دارین نباید از آن انتظار امنیت را داشته باشید. چون اگر صدای آژیر را نشنوید پس آن وسیله نمیتواند برای شما امنیت و آرامش ایجاد کند.

پس راه چاره چیست؟

ما قصد داریم تا آگاهی و امنیت شما را در مجموعه ردیاب خودرو  دلتا بیشتر کنیم. برای آگاهی از هشدارهای خودرو و دیدن مکان خودرو نیازمند ابزار ماهواره ای هستید. تکنولوژی به قدری پیشرفت کرده که محدودیت های امنیتی برداشته شده اند. استفاده از جی پی اس ردیاب صد در صد انتخاب بهتری نسبت به دزدگیر ماشین میباشد. حتی اگر یک دزدگیر تصویری با برند خوب هم باشد، باز هم دارای محدودیت میباشد. اما ردیابهای دلتا مدل 203A به عنوان ردیاب خودرو و مدل 203B+ به عنوانردیاب خودرو + دزدگیر ماهواره ای خودرو میباشد .مطالب مرتبط...

هیچ نظری تا کنون برای این مطلب ارسال نشده است، اولین نفر باشید...