جی پی اس ردیاب خودرو 

جی پی اس ردیاب خودرو 

جی پی اس ردیاب خودرو 

جی پی اس ردیاب خودرو  ( gps-vehicle-tracking-and-car ) یک وسیله امنیتی میباشد که به صورت مخفی نصب میشود . جی پی اس ردیاب خودرو  قابل استفاده برای انواع اتومبیل و وسایل نقلیه میباشد . از جمله ماشین ایرانی – خودرو خارجی – ماشین سنگین – موتورسیکلت .
زمینه فعالیت  جی پی اس ردیاب خودرو دلتا   DELTA GPS :

جی پی اس ردیاب خودرو

امنیت و آرامش و ارتقا مدیریت از اهداف اصلی جی پی اس ردیاب خودرو دلتا میباشد .دستگاههای جی پی اس ردیاب خودرو دلتا  با اختراعش تحول بزرگی در دنیای امنیت ایجاد کرده .جی پی اس ردیاب خودرو دلتا  موقعیت آنلاین و دقیق را ثبت و نمایش میدهد .

دزدگیر ماهواره ای خودرو 

به دلیل نا کارآمد بودن دزدگیر های قدیمی و نیاز بشر به تکنولوژی جدید ، باعث شکل گیری دزدگیرهای ماهواره ای شد . امکانات بیشمار این دستگاهها بدون محدوده فاصله ، به کمک همه دارندگان وسیله نقلیه آمده است .

ردیاب موتورسیکلت

قبلا با یک قفل و زنجیر امکان به تاخیر انداختن سرقت بود اما الان همه سارقان پیشرفت کرده اند و نیاز به استفاده از ابزارات جدید میباشد . همچنین برای شرکتهایی که پیک موتوری دارند ، وسیله مناسبی برای کنترل ناوگان حمل و نقل میباشد .

ردیاب شخصی کودک و سالمند

دیگر نباید نگران گم شدن کودکان و سالمندانتان باشید . چون دلتا 202B به کمک شما آمده است و آرامش را به شما هدیه میدهد .

جی پی اس مسیریاب و رهیاب

یک وسیله بسیار کاربردی در مسافرت درون شهری و برون شهری برای مدیریت زمان و سوخت میباشد . با این وسیله به راحتی مکان و آدرس مورد نظرتان را پیدا خواهید کرد و در زمان و استهلاک وسیله نقلیه تان صرفه جویی کرده اید .

جی پی اس چیست ؟

تعداد 28 عدد ماهواره GPS در حال گردش به دور زمین میباشند . دستگاههای مجهز به سنسور GPS به سه عدد از نزدیکترین این ماهواره ها وصل میشوند . سپس با فورمول خاص ریاضی ، موقعیت دقیق را نشان میدهند . استفاده های مختلفی برای ردیابی – مسیریابی – نقشه برداری – نظامی دارد .

تفاوت ردیاب با مسیریاب

مسیریاب عبارت است از یک مانیتور مجهز به ماژول GPS که دارای نقشه های هوشمند هست .
1 – نمایش موقعیت دقیق بر روی نقشه
2 – امکان ناوبری بر روی نقشه به صورت سخنگو
3 – نمایش آدرس خیابان – کوچه و معابر
4 – نمایش سرعت خودرو
5 نمایش مسافت باقی مانده
کافی است شما آدرس مقصد را تایپ کنید تا به صورت سخنگو راهنمایی شوید . از نزدیکترین پمپ بنزین مطلع شوید . شرکتهای مختلفی وارد کننده مسیریاب در ایران هستند مثل مارشال – مگافورس
ردیاب عبارت است از یک دستگاه امنیتی که به صورت مخفی در ماشین نصب میشود .
1 – امکان ردیابی آنلاین موقعیت دقیق خودرو
2 – امکان خاموش کردن خودرو از راه دور
3 – امکان شنود داخل کابین خودرو
4 – امکان دریافت هشدارهای باز شدن درب خودرو – روشن شدن خودرو – ضربه به خودرو
5 – امکان خاموش کردن ماشین از راه دور با ارسال SMSمجموعه مهندسی ردیاب دلتا افتخار دارد که به صورت کاملا انحصاری در ایران محصولات با کیفیت DELTAGPS را ارائه میدهد . تجربه 10 ساله ما باعث شده است که مطمئن باشیم محصول با کیفیتی را به مشتریان تقدیم میکنیم . هدف ما ایجاد امنیت و آرامش برای همه افراد جامعه است .

جی پی اس ردیاب خودرو

ویژگی ردیاب خوب

از ویژگی ردیاب خوب میتوان به نکات زیر اشاره کرد . همه اینها در دلتا وجود دارد و منحصر به فرد است :
1 – سایت ردیابی قدرتمند
2 – بین المللی بودن دستگاه
3 – داشتن زبانهای مختلف ( 18 زبان زنده دنیا از جمله زبان فارسی )
4 – نرم افزار ردیابی برای موبایل ( اندروید و IOS )
5 – سخت افزار قدرتمند
6 – مجوزهای قانونی گمرک
7 – مجوز آزمایشگاه صنایع برق ایران اپیل
8 – مجوز آزمایشگاه انفورماتیک ایران
9 – مجوز سازمان ارتباطات و تنظیم مقررات رادیویی ایران
10 – پاسخگویی و پشتیبانی عالیاگر به عنوان مدیر یک مجموعه هستید و قصد کنترل ماشینهای تحت مدیریتتون را دارید ، بهترین گزینه استفاده از ردیابهای دلتا 203A میباشد . اگر برای وسیله نقلیه شخصی خودتان به دنبال امنیت قوی هستید ، پیشنهاد ما دزدگیر ماهواره ای دلتا 203B+ میباشد .اگر نگران کودک و سالمند هستید ، پیشنهاد ما استفاده از دلتا مدل 202B میباشد .

تفاوت دزدگیر ماهواره ای با دزدگیر سیمکارتی

تفاوت دزدگیر ماهواره ای با دزدگیر سیمکارتی در این است که :
1 – دزدگیر ماهواره ای برای دریافت موقعیت از ماهواره gps استفاده میکند و دقیق است . اما دزدگیر سیمکارتی موقعیت را از دکل مخابراتی میگیرد و تقریبی .
2 – دزدگیر ماهواره ای دارای یک سایت مخصوص برای ذخیره موقعیت آنلاین و موقعیت های قبلی است . اما دزدگیر سیمکارتی موقعیت تقریبی همان لحظه را نشان میدهد .

جی پی اس ردیاب خودرو و ماشین

تا این قسمت مقاله مطلع شدید از چهارچوب کلی GPS . علاوه بر اینها باید در نظر داشته باشین که هر دو مدل DELTA 203A و DELTA 203B+ دارای دو عدد آنتن اکسترنال خارجی است . این آنتنها بسیار قوی و اکتیو میباشند . سایت ردیابی دلتا 18 زبانه میباشد و این اصالت جنس را نشان میدهد و مشتریان در کشورهای مختلف را نشان میدهد . ردیابهای دلتا از بهترین دنیا میباشد . بسیار قدرتمند و قوی عمل میکند . با هر نوع شرایط آب هوا و دما سازگاری مثبت دارد .

هیچ نظری تا کنون برای این مطلب ارسال نشده است، اولین نفر باشید...