ردیاب خودرو قوی

ردیاب خودرو قوی

ردیاب خودرو قوی


قبل از توضیح در مورد ردیاب خودرو نیاز است که ابتدا مطلبی در مورد عملکرد کلی ماهواره ها برایتان مطرح کنیم :
24 عدد ماهواره جی پی اس در مدارهایی بفاصله 24000 مایل از سطح دریا گردش میکنند. هر ماهواره دقیقا طی 12ساعت یک دور کامل بدور زمینن میگردد. سرعت هر یک 7000 مایل بر ساعت است. این ماهواره ها نیروی خود را از خورشید تامین میکنند. همچنین باتری هایی نیز برای زمانهای خورشیدد گرفتگی و یا مواقعی که در سایه زمین حرکت میکنند بهمراه دارند. راکتهای کوچکی نیز ماهواره ها را در مسیر صحیح نگاه میدارد. به این ماهواره ها NAVSTAR نیز گفته میشود.  ( ردیاب خودرو قدرتمند دلتا )

ردیاب خودرو سیستمی است که با استفاده از دستگاهGPS، قادر است در هر لحظه مختصات جغرافیایی خودروی مورد نظر را به همراه تاریخ و زمان قرارگیری در آن موقعیت بدست آورد و این اطلاعات را با استفاده از یک بستر مناسب همانند GSM و یا رادیو به مرکز ارسال کند.
بدین ترتیب مرکز میتواند اطلاعات حرکتی خودرو را در تمام مدت ردیابی و مسیر حرکت خودرو را بر روی نقشه جغرافیایی مشاهده کند و از این رو در بسیاری سیستم های کنترلی بهره گیری از سیستم AVL بسیار سودمندخواهد بود. 
گروه ردیاب ماهواره ای دلتـــا به منظور مشاهده هر لحظه از موقعیت خودروها سامانه مکان یابی پر قدرت و همیشه آن لاین دلتا را ارائه  میدهد. با استفاده از این سامانه  و دستگاههای موجود شما قادر خواهید بود در هر لحظه موقعیت خودرو را به صورت online از طریق اینترنت مشاهده کنید.www.deltsgps.ir

ردیاب خودرو جذابیتهای فراوانی دارد ولی نیمبایست ساده انگاشته شود. چرا که کار تخصصی نیاز به افراد متخصص دارد. ردیاب خودرو دلتا با استفاده از بهترین متخصصین ردیاب خودرو از سراسر ایران و با سرمایه گزاری زیاد توانست متخصصین داخلی و نصابهای حرفه ای ردیاب خودرو  را گردهم آورده و بهترین ردیاب خودرو در سراسر ایران را به مشتریان خود عرضه میکند. اطلاعات بیشتر در سایت www.deltagps.ir 

 

هیچ نظری تا کنون برای این مطلب ارسال نشده است، اولین نفر باشید...