بهترین دزدگیر برای سمند

بهترین دزدگیر برای سمند

بهترین دزدگیر برای سمند

ردیاب خودرو و دزدگیر ماشین چیست ؟ آیا فرقی بین ردیاب خودرو و دزدگیر ماشین است ؟ قیمت دزدگیر ماشین چقدر مهم است ؟ بهترین دزدگیر ماشین چیست ؟ آیا امکان خرید اینترنتی دزدگیر ماشین وجود دارد ؟
برای پاسخ به این سوالات در ادامه با ما همراه باشید .همه افراد جامعه و وسایل شخصی آنها در معرض خطر هستند . بهترین روش نگهداری وسایل نقلیه استفاده از دزدگیر است . اما متاسفانه دزدگیرهای موجود در بازار توانایی گرفتن دزد را ندارند . پس راه چاره چیست ؟ آیا باید وسیله نقلیه را به راحتی تقدیم سارقان کرد ؟ در ادامه روش بهتری در اختیارتان قرار خواهیم داد .

ردیاب خودرو

ردیاب دلتا مدل 203A دارای ویژگیهای بسیار جالبی میباشد . با داشتن ردیاب دلتا خیلی از نگرانیهای شما رفع خواهد شد .

دزدگیر ماشین مجهز به ردیاب

ردیاب دلتا مدل 203B+ علاوه بر داشتن امکانات ردیابی ، به عنوان دزدگیر ماهواره ای نیز است . با داشتن این ردیاب شما دیگر نیاز به دزدگیر ندارید .بهترین ردیاب خودرو

ویژگیهای ردیاب دلتا

1 – ردیاب دلتا دارای استاندارد و کیفیت عالی سخت افزاری میباشد که به تائید ایران و دنیا رسیده است
2 – همه مردم دنیا مشتری ردیاب دلتا هستند ( پوشش 18 زبان زنده دنیا در سایت ردیابی )
3 – پشتیبانی بسیار حرفه ای پرسنل ردیاب دلتا از مشتریان
4 – قیمتهای بسیار مناسباستاندارد برق ردیاب دلتا 12/24 میباشد که قابل نصب بر روی هر نوع وسیله نقلیه میباشد . آنتنهای اکسترنال ردیاب دلتا بر قدرت گیرندگی و فرستندگی افزوده است . این آنتنها به صورت مخفی نصب میشود . آنتنهای اکسترنال در مقایسه با آنتن داخلی ، بسیار با قدرت عمل میکند .
ردیاب دلتا دارای رله خاموش کن برای مواقع اضطراری میباشد که با ارسال SMS ماشین خاموش خواهد شد . همچنین امکانات شنود داخل کابین خودرو فقط برای صاحب خودرو امکان پذیر میباشد . مطلع شدن از باز شدن دربها و هشدارهای دیگر از ویژگیهای دیگر جی پی اس دلتا میباشد .

 

ویژگی ردیاب خودرو مخصوص انواع خودرو ایرانی

خیلی از مشتریان ردیاب دلتا در ایران نگران سیمکشی خودروها هستند . باید خدمتشان عرض کنیم که ردیاب دلتا به دلیل استاندارد بودن سیستم برق رسانی ردیاب قابلیت نصب بر روی همه نوع وسیله نقلیه را دارد . از جمله قابل نصب به برق موتورسیکلت – برق خودروهای سواری ایرانی – برق خودروهای سواری خارجی و برق خودروهای سنگین قابلیت پشتیبانی از ردیاب دلتا را دارند . ردیاب دلتا بدون هیچگونه آسیبی میتواند بر روی انواع وسایل نقلیه نصب شود . بهترین گزینه برای ردیاب پراید,ردیاب پژو,ردیاب سمند مدل دلتا 203A است . برای دزدگیر ماهواره ای هم مدل 203B+ مناسب است .
البته باید اشاره کنیم که مالکان محترم وسایل نقلیه نباید نگران سیمکشی خودروهایشان باشند . چون نصاب های حرفه ای ردیاب دلتا به دقت و ظرافت تمام قادر هستند ردیاب دلتا را بر روی ماشین یا موتورسیکلت شما نصب کنند .

ردیاب ماشین

ردیاب چیست ؟ فرق دزدگیر ماهواره ای با دزدگیر سیمکارتی چیست ؟ ردیاب ماشین بهتر است یا دزدگیر ماشین ؟ آیا خرید ردیاب ماشین هزینه است یا سرمایه گذاری ؟

جی پی اس چیست ؟

اول از همه باید تعریفی از GPS داشته باشیم .تعدا 28 ماهواره جی پی اس به دور زمین در حال گردش هستند . این ماهواره ها خدمات رایگان به ساکنان زمین ارائه میدهند . همه وسایل نقلیه زمینی ، دریایی و هوایی از GPS استفاده میکند .

تفاوت ردیاب با مسیریاب

1 – مسیریاب یک مانیتور مجهز به gps است . نقشه های هوشمند در داخل این مسیریاب وجود دارد . با دریافت نقطه دقیق از ماهواره ، موقعیت بر روی نقشه نمایش داده میشود . این دستگاه فقط گیرنده است .
2 – ردیاب یک دستگاه الکترونیکی است که مجهز به GPS است . با استفاده از آنتن gps ( داخلی یا خارجی ) موقعیت دقیق را از ماهواره دریافت میکند . سپس این موقعیت را بر روی کارت حافظه ذخیره میکند . ( ردیاب آفلاین ) و یا از طریق سیمکارت با آنتن gsm ( داخلی و یا خارجی ) ارسال میکند . موقعیت های ارسالی بر روی یک سرور ذخیره میشود . یک سایت که نقشه های گوگل مپ را دارد داده های خام را به صورت نقطه بر روی نقشه نمایش میدهد . سرورهای مختلفی در دنیا وجود دارد . معمولا سرورهای خارجی قدرت بیشتری نسبت به سرورهای ایرانی دارد . مخصوصا اگر سرور مال خود کارخانه باشد . ( سرور ردیاب دلتا خارجی و فابریک کارخانه میباشد )

تفاوت دزدگیر ماهواره ای با دزدگیر سیمکارتی

هر دو دزدگیر با سیمکارت کار میکند . اما تفاوت در این است که :
1 – دزدگیر ماهواره ای موقعیت را از ماهواره میگیرد . اما دزدگیر سیمکارتی موقعیت را از دکل مخابراتی میگیرد .
2 – دزدگیر ماهواره ای موقعیت دقیق را دریافت میکند . اما دزدگیر سیمکارتی موقعیت تقریبی دریافت میکن ( خطای 500 متر تا چند کیلومتر )

تفاوت ردیاب آنتن داخلی و آنتن خارجی

این مساله کاملا معلوم است که گیرندگی آنتن خارجی بیشتر از آنتن داخلی است . آنتنهای خارجی اکتیو و کاملا قدرتمند هستند . به صورت کاملا مخفی نصب میشوند و جای نگرانی نیست . ( ردیاب دلتا 203A و 203B+ آنتن خارجی دارد )

تفاوت سرور خارجی با سرور ایرانی

معمولا کارخانه های معتبر ، مشتریان زیادی در دنیا دارند . بخاطر همین زبان آن کشور را به سایت ردیابی اضافه میکنند . اما بعضی از کارخانه های چینی که نوپا هستند ، فعلا زبان چینی و انگلیسی دارند . و متاسفانه کیفیت خوبی ندارند . برخی از وارد کنندگان بخاطر قیمت ارزان از این کارخانه ها خریداری میکنند . سپس با طراحی سایت و سرور ایرانی خدمات ارائه میدهند . برخی هم با اسمبل کردن در ایران به عنوان تولید ایرانی به مشتریان میفروشند .
ردیاب دلتا جزو بهترین ردیاب دنیا است . تعداد 18 زبان زنده دنیا از جمله فارسی را پوشش میدهد . سرور سایت ردیابی فابریک کارخانه را دارد . قدرت ردیابی حتی برای تعداد زیاد ماشین بدون افت سرعت انجام میشود . مزیت سرور خارجی این است که حتی در روزهای تعطیل هم بدون مشکل ردیابی انجام میشود . مزیت دیگر سرور خارجی این است که ردیابی منوط به پابرجا بودن شرکت وارد کننده نمیباشد . 

.صفحه اصلی ردیاب دلتا
دزدگیر ماهواره ای
روش انتخاب بهترین ردیاب
راهنمایی برای خرید ردیاب خوب
درباره ردیاب دلتا بیشتر بدانید
تماس با ردیاب دلتا

هیچ نظری تا کنون برای این مطلب ارسال نشده است، اولین نفر باشید...