گرانترین خودروهای خارجی در ایران

گرانترین خودروهای خارجی در ایران

گرانترین خودروهای خارجی در ایران

گرانترین خودروهای خارجی در ایران
در خصوص مطلب گرانترین خودروهای خارجی در ایران با وجود اینکه وضعیت اقتصادی مردم ایران چندان مطلوب نیست و موج نارضایتی در برخی از ادارات دولتی و خصوصی در خصوص نحوه پرداخت‌ها وجود دارد، بازار خودروهای لوکس و میلیاردی همچنان سکه است. 
داستان فروش خودروهای گران‌قیمت خارجی از صحبت‌های اخیر علی بعیدی مدیر کل فناوری اطلاعات گمرک دوره درصدر اخبار قرار گرفت؛ خبری که حکایت از ورود ۷۰۰ دستگاه سواری پورشه توسط یک زن روستایی مرزنشین با نام اختصاری (م. د) و با اجاره کارت بازرگانی به مبلغ ۱۰۰ هزار تومان داشت؛ اقدامی که با ۲۵۶ فقره اظهارنامه انجام شده است.
آیا میتوانید حدس بزنید کدام خودرو جزو گرانترین خودروهای خارجی در ایران است؟

حساب کردن قیمت این ۷۰۰ خودروی پورشه بسیار سخت است زیرا قیمت این ماشین در نمایشگاه‌های فروش خودرو قیمت‌ متفاوتی دارد. در برخی اخبار غیر رسمی قیمت یک مدل از این خودرو تا سقف ۸ و نیم میلیارد تومان اعلام شده بود اما در جدول رسمی که توسط رسانه‌های خبری داخلی ارائه می‌شود، گران‌ترین پورشه در بازار روز تهران، مدل پانامرا توربو با قیمت یک میلیارد و هفتصد میلیون تومان است. حال با درنظر گرفتن میانگین قیمت یک میلیارد و هفتصد میلیون تومان، درآمد حاصله از ورود این ۷۰۰ خودرو، رقمی نجومی می‌شود. الان براحتی میدانید کدام خودرو جزو گرانترین خودروهای خارجی در ایران است.

در دوره چهار ساله گذشته هم خودروهای میلیاردی بسیاری وارد بازار فروش خودروی ایران شده که سروصداهای بسیاری را به پا کرده است، گرانترین خودروهای خارجی در ایران که قیمت آنها تا بیش از ۹ میلیارد تومان هم عنوان شده و با یک حساب سر انگشتی می‌توان اعلام کرد با هزینه خرید یکی از گرانترین خودروهای خارجی در ایران حداقل می‌توان ۵۰۰ جهزیه برای خانواده‌های کم درآمد تهیه کرد. 

در این مدت همچنین اخبار بسیاری در مورد این خودروهای لوکس که در مواقعی ورودشان به ایران ممنوع بود، نیز مطرح شده که برخی از آنها شایعه بوده و بعضی دیگر واقعیت دارد؛ 

گرانترین خودروهای خارجی در ایران که تعدادی از آنها امروز با پلاک ایران در خیابان‌ها و جاده‌های شهرهای مختلف کشور در حرکت هستند. برای گرانترین خودروهای خارجی در ایران می‌توان ضرب المثل «هرچقدر پول بدهید، آش می‌خورید» را به کار برد زیرا در این چند سال افراد سرمایه‌دار که علاقمند به گرانترین خودروهای خارجی در ایران از جمله فراری ۴۵۸ و مرسدس اس‌ال‌اس و هامر، رولزرویس، لامبورگینی‌گالاردو، مورگان و ... هستند، با پرداخت بخشی از قیمت گرانترین خودروهای خارجی در ایران و مدت زمانی اندک، یکی از آنها را تهیه و در خیابان‌ها به خودنمایی می‌پردازند.
گرانترین خودروهای خارجی در ایران

هیچ نظری تا کنون برای این مطلب ارسال نشده است، اولین نفر باشید...