بهترین ماهواره یاب ماشین

بهترین ماهواره یاب ماشین

بهترین ماهواره یاب ماشین ردیاب خودرو دلتا 

1.      ردیاب خودرو دلتا قابلیت نصب بر روی چه خودروهایی را دارد ؟

ردیاب خودرو دلتا قابلیت نصب بر روی انواع وسایل نقلیه عمومی و خصوصی را دارد. خودرو ایرانی و خارجی، از پیکان گرفته تا پژو،  انواع مدل ماشینهای خارجی سبک و سنگین و ماشینهای راه سازی و همچنین قابلیت نصب بر روی موتورسیکلت را هم دارد . 

2.      ردیاب خودرو دلتا یا همان دزدگیر جی پی اس خودرو دلتا چگونه کار میکند ؟

ردیاب خودرو دلتا یک دستگاه کوچک به اندازه یک گوشی موبایل در سایز 8*5 سانتیمتر میباشد که با سیمکار کارمیکند و معمولا در زیر داشبورد خودرو توسط کارد نصب بسیار حرفه ای ردیاب خودرو دلتا  به صورت کاملا مخفیانه جاسازی می شود (طوریکه قابل دسترسی برای هیچ احدی نیست) و چند عدد سیم دارد که به سیم کشی خودرو متصل می شود و بعد از نصب در هر لحظه محل دقیق خودرو را از طریق ماهواره های جی پی اس دریافت می کند و از طریق پیامک به موبایل صاحب خودرو موقعیت لحظه ای خودرو ، سرعت لحظه ای خودرو، وضعیت درب خودرو و وضعیت موتور خودرو را ارسال می کند .  همچنین از سایت بسیار قدرتمند و پرسرعت ردیاب خودرو دلتا صاحب خودرو می تواند خودرو خود را بصورت زنده و آنلاین ردیابی کند و کل مسیرهای پیموده شده خودرو خود را (حتی در روزهای گذشته) بر روی نقشه مشاهده کند. 

3.      چه سیمکارتی را می توان در داخل ردیاب خودرو دلتا قرار داد ؟

هر نوع سیمکارت اعتباری یا دائمی را میتوان در ردیاب خودرو دلتا قرار داد. از قبیل  ایرانسل ، همراه اول ، تالیا ، رایتل و ...  ولی برای ردیابی بهتر در کل کشور بهترین گزینه و پیشنهاد ما سیمکارت اعتباری ایرانسل می باشد .

4.      آیا با قطع برق باطری خودرو و دستکاری برق خودرو، ردیاب خودرو دلتا باز هم کار میکند؟

ردیاب خودرو دلتا دارای یک باطری داخلی است که بعد از قطع برق خودرو عمل ردیابی را توسط باتری داخلی به مدت 7 الی 8 ساعت انجام می دهد و به صاحب خودرو از طریق پیامک اطلاع می دهد که برق خودرو دستکاری شده است  و درضمن در سرور قدرتمند ردیاب خودرو دلتا هشدار قطع برق ارسال میگردد. 

5.      در چه فاصله ای می توان خودرو خود را از راه دور با ارسال پیامک خاموش کرد؟

برد اصلی ردیاب خودرو دلتا طوری طراحی شده که فاصله از دستگاه مانع هیچ عملکردی نمیشود. در هر نقطه از ایران و جهان بدون محدودیت فاصله می توانید با ارسال یک پیامک، خودرو خود را در هنگام سرقت و یا در مواقع اضطراری خاموش کنید و در این حالت دیگر خودرو به هیچ عنوان حتی با سوئیچ اصلی قابلیت روشن شدن دوباره را ندارد مگر اینکه صاحب خودرو مجددا به ردیاب خودرو دلتا پیامکی ارسال کند و اجازه روشن شدن دوباره را صادر کند .

6.      روش نصب ردیاب خودرو دلتا بر روی انواع خودرو ها چگونه است ؟

روش نصب ردیاب خودرو دلتا برای انواع خودروهای ایرانی و خارجی همانند هم است . نصب و روش کار با ردیاب خودرو دلتا بسیار آسان می باشد. ابتدا سیمکارت را در داخل ردیاب خودرو دلتا قرار می دهید.  در مرحله دوم آنتن جی پی اس و آنتن موبایل را به ردیاب خودرو دلتا وصل می کنید . در مرحله سوم فیش سیمهای اتصال را به ردیاب خودرو دلتا وصل می کنید . در مرحله آخر سیم قرمز را به مثبت باتری و سیم مشکی را به منفی باتری و سیم سفید را به ACC ماشین و سیم آبی را به شاسی لادری خودرو  وصل کنید . هم اکنون ردیاب خودرو دلتا برای شما آماده کار کردن است و می توانید به شماره سیمکارت داخل ردیاب خودرو دلتا تماس بگیرید تا از طریق پیامک  موقعیت خودرو – سرعت خودرو – وضعیت درب و موتور خودرو را برایتان ارسال کند . 

7.      بسته ردیاب خودرو دلتا  دارای چه قطعاتی است ؟

بسته دارای خود دستگاه ردیاب که در اندازه 8*5 سانتی متر ، آنتن های موبایل و جی پی اس ، رله برای خاموش کردن خودرو از راه دور ، میکروفن برای شنود صدای داخل کابین خودرو از طریق موبایل ، سیمهای رابط ، دکمه کمک اضطراری مربوط به راننده در مواقع اضطراری ، همچنین مدل 203B+ دارای یک ریموت کنترل برای وصل شدن به قفل مرکزی خودرو میباشد . همچنین ردیاب خودرو دلتا قابلیت اتصال به آژیر و سنسور شوک را هم دارد.

8.      در مواقعی که شبکه موبایل قطع شود و یا آنتن دهی موبایل مناسب نباشدردیاب خودرو دلتا به چه صورت عمل می کند ؟

ردیاب خودرو دلتا دارای یک جای مموری بر روی بدنه می باشد که یک مموری 4 گیگ میکرو SD را ساپورت می کند و در مواقع قطع شبکه موبایل به صورت اتوماتیک نقاط و مکانهایی را که خودرو طی کرده از ماهواره های جی پی اس دریافت می کند و در حافظه جانبی ذخیره می کند و بعد از وارد شدن خودرو به محدوده آنتن دهی، مکانهای مورد نظر را بر روی سایت قدرتمند ردیاب خودرو دلتا ارسال می کند و صاحب خودرو می تواند متوجه شود که در این فاصه خودرو در چه مکانهایی بوده است .

9.      در مواقعی که شبکه جی پی اس قطع باشد یا خودرو در زیر سقف قرار داشته باشد ردیاب خودرو دلتا چگونه عمل می کند ؟

ردیاب خودرو دلتا دارای تکنولوژی پیشرفته ای است که حتی در صورت قطع جی پی اس می تواند بلا فاصله از طریق شبکه دکل های موبایل مکان دقیق خودرو را محاسبه کند و به صاحب خودرو اطلاع دهد که به این حالت LBS  گفته میشود.

10.   پس از نصب ردیاب خودرو دلتا در چه مواقعی به صاحب خودرو پیامک ارسال می شود ؟

پس از نصب ردیاب خودرو دلتا صاحب خودرو که ادمین اولیه و اصلی دستگاه ردیاب خودرو دلتا خواهد بود  می تواند تا 5 شماره موبایل را برای ردیاب خودرو دلتا تعریف کند که در موارد زیر به شماره های تعریف شده پیامک ارسال می شود : 
• باز شدن درب خودرو 
• روشن و خاموش شدن موتور خودرو 
• ضربه خوردن و یا تصادف کردن خودرو 
• آژیر کشیدن دزدگیر خودرو 
• وارد یا خارج شدن خودرو به یک محدوده خاص 
• حرکت خودرو با سرعت بیشتر از حد مجاز 
• فشار دادن دکمه کمک اضطراری داخل خودرو 
***لازم به ذکر است که تمامی موارد فوق می تواند توسط صاحب خودرو فعال یا غیر فعال شود . به عنوان مثال زمانی که درب ماشین باز شود صاحب خودرو دیگر پیامک باز شدن درب را دریافت نکند.

11.  روش استفاده از سایت ردیابی قدرتمند دلتا  چگونه است ؟

پس از نصب ردیاب خودرو دلتا بر روی خودرو سایت ردیابی توسط شرکت ما برای شخص فعال می شود و یک شناسه کاربری ( یوزر ) و یک رمز ورود به سرور ( پسورد )  به شخص داده می شود که با وارد شدن به سرور ردیابی دلتا  می توانید خودرو خود را به صورت زنده بر روی نقشه گوگل مپ مشاهده و ردیابی کنید . و همزمان وضعیت درب خودرو و موتور خودرو و سرعت لحظه ای خودرو را ببینید . همچنین کل مسیرهای پیموده شده خودرو بر اساس تاریخ و زمان قابل مشاهده است و از طریق سایت ردیابی میتوانید موارد زیر را برای خودرو فعال یا غیر فعال نمایید: 
• خاموش کردن خودرو از راه دور 
• باز و بسته کردن درب خودرو از راه دور 
• تعریف سرعت مجاز برای خودرو بر حسب کیلومتر که اگر خودرو از این سرعت بیشتر برود به صاحب خودرو پیامک هشدار ارسال می شود . 
• تعریف محدوده مجاز جغرافیایی برای خودرو – مثلا یک محله خاص یا محدوده شهر - که با خارج شدن خودرو از این محدوده به شماپیامک هشدار ارسال می شود . 
• مشاهده مسیر پیموده شده خودرو بر اساس زمان و تاریخ 
• مشاهده میزان کیلومتر کار کرد خودرو در 24 ساعت یا یک ساعت مشخص 
• مشاهده ساعت هایی که خودرو حرکت کرده و خودرو روشن بوده در 24 ساعت 

هیچ نظری تا کنون برای این مطلب ارسال نشده است، اولین نفر باشید...