دستگاه جی پی اس خودرو

دستگاه جی پی اس خودرو

دستگاه جی پی اس خودرو

دستگاه جی پی اس خودرو چیست ؟ تفاوت بین دستگاه جی پی اس خودرو و مسیریاب خودرو چیست ؟ بهترین دستگاه جی پی اس خودرو متعلق به کدام برند ( مارک ) میباشد ؟ روش خرید و نصب دستگاه جی پی اس خودرو چگونه است ؟ برای پاسخ به سوالات در ادامه همراه ما باشید .

 

جی پی اس چیست ؟

جی پی اس ( GPS ) عبارت است از 28 ماهواره در حال گردش به دور زمین در مدار خاص میباشد . این ماهواره ها توسط کشور آمریکا به فضا پرتاب شده اند . در ابتدا کاربرد نضامی داشت اما با سقوط هواپیمای مسافربری ، استفاده عمومی پیدا کرد . کشورهای دیگری مثل چین به جای gps از ماهواره بومی خودشان به اسم بیدو ( Beidou ) دارند . کشور روسیه از ماهواره های بومی خودشان به اسم گلونانس استفاده میکنند . همه گوشی های هوشمند مجهز به ماژول GPS میباشند و بعضی ها ماژول گلونانس را نیز دارند .

 

فرق جی پی اس ردیاب با مسیریاب ؟

جی پی اس استفاده های متفاوتی دارد . برای مهندسین عمران به عنوان ابزار نقشه برداری دقیق است . برای وسایل نقلیه هوایی ، دریایی و زمینی بهترین وسیله ناوبری است . برای تامین امنیت و کنترل از راه دور هم کاربرد دارد .
1- مسیریاب و رهیاب موقعیت دریافت شده از ماهواره را بر روی نقشه نمایش میدهد .
2 – ردیاب موقعیت دریافت شده از ماهواره را به صورت GPRS و یا SMS ارسال میکند .

خرید جی پی اس رهیاب سخنگو ماشین

خرید جی پی اس رهیاب سخنگو ماشین

جی پی اس ردیاب

جی پی اس ردیاب استفاده های مختلفی دارد . استفاده از جی پی اس باعث ایجاد امنیت و آرامش میشود . همچنین باعث افزایش راندمان کاری مدیران میشود .

  1. جی پی اس ردیاب خودرو
  2. جی پی اس ردیاب موتورسیکلت
  3. جی پی اس ردیاب شخصی
 

جی پی اس ردیاب خودرو

جی پی اس ردیاب خودرو عبارت است از یک دستگاه امنیتی و مدیریتی در خودرو . برای کنترل رانندگان و یا جلوگیری از سرقت خودرو استفاده میشود . داشتن ردیاب برای خودرو مساوی است با امنیت و آرامش . انواع مختلفی از ردیاب خودرو در دنیا تولید و استفاده میشود . بهترین جی پی اس ردیاب خودرو در دنیا DELTAGPS میباشد . دلایل برتری ردیاب خودرو دلتا را میتوانید با کلیک بر روی لینک ببینید . نحوه کار به این صورت است که با استفاده از نرم افزار مخصوص گوشی و یا از طریق سایت ردیابی فابریک ، موقعیت دقیق را ببینید . موقعیت دقیق به صورت آنلاین قابل مشاهده می باشد . همچنین میتوانید موقعیت های قبلی را نیز بر روی نقشه ببینید . بهتره توضیحات مربوطه را در مقاله دلتا 203A و دلتا 203B+ میتوانید ببینید . برای آگاهی از فروش جی پی اس دست دوم خودرو با ما همراه باشید .

دستگاه جی پی اس

دستگاه جی پی اس

جی پی اس ردیاب موتورسیکلت

جی پی اس ردیاب دلتا برای موتورسیکلت نیز قابل استفاده است . یعنی میتوانید به عنوان ردیابی موتورسیکلت شخصی و یا شرکتی استفاده کنید . مدل های ردیاب دلتا به دلیل استاندارد بالایی که دارند قابل نصب بر روی خودرو و موتورسیکلت میباشند . برای داشتن دزدگیر ماهواره ای میتوانید مشخصات دلتا 203B+ را ببینید . همچنین برای استفاده شرکتی میتوان از مدل دلتا 203A استفاده کرد . برای آگاهی از فروش جی پی اس دست دوم خودرو با ما همراه باشید .

ردیاب موتورسیکلت و دزدگیر ماهواره ای موتورسیکلت

ردیاب موتورسیکلت و دزدگیر ماهواره ای موتورسیکلت

جی پی اس ردیاب شخصی

جی پی اس ردیاب شخصی دلتا 202 برای استفاده کودکان و سالمندان میباشد . یعنی با داشتن جی پی اس شما هر لحظه موقعیت آنلاین را بر روی نقشه میتوانید ببینید . این امنیت و آرامش برای دارندگان محسوس تر از بینندگان میباشد . سالمندان آلزایمری در معرض گم شدن میباشند . کودکان در معرض سرقت و تعرض قرار دارند . با استفاده از دکمه SOS که بر روی ردیاب دلتا 202 قرار دارد شما میتوانید درخواست کمک فرزندتان را دریافت کنید . با استفاده از نرم افزار موبایل و سایت مخصوص ردیابی میتوانید موقعیت دقیق را بر روی نقشه ببینید .

 

خرید جی پی اس ردیاب خودرو یا دزدگیر خودرو ؟

دزدگیر خودرو یک ترجمه کاملا غلط از دستگاهی است که فقط آژیر میکشد . سازنده دستگاه دزدگیر را با اسم ALARM یعنی هشدار میفروشد اما متاسفانه در ایران به اسم دزدگیر شناخته شده است . برای همین سعی کردیم ردیابی را وارد ایران کنیم که قابلیت آلارم یا همان دزدگیری هم داشته باشد . مدل ردیاب دزدگیر ماهواره ای دلتا 203B+ به عنوان با امنیت ترین وسیله ای است که با خیال راحت میتوان بر روی همه نوع وسیله نقلیه نصب کرد . دزدگیری ردیاب دلتا به دلیل ماهواره ای بودن بسیار مطمئن تر از دستگاه های معمولی آلارم موجود در بازار است . برای آگاهی از فروش جی پی اس دست دوم خودرو با ما همراه باشید .

ردیاب شخصی,ردیاب سالمندان,ردیاب کودکان,بهترین ردیاب شخصی,ردیاب افراد

ردیاب شخصی,ردیاب سالمندان,ردیاب کودکان,بهترین ردیاب شخصی,ردیاب افراد

فروش جی پی اس دست دوم

ردیاب یک وسیله کاملا شخصی است . لازم است که همیشه به فکر خرید ردیاب نو باشید نه دست دوم . کسانی که اقدام به خرید و فروش ردیاب دست دوم میکنند کاملا ریسک بزرگی را مرتکب میشوند . چون ردیاب یک وسیله امنیتی میباشد و ممکن است دچار مشکلاتی در دستگاه های دست دوم دیده شود که غیر قابل جبران باشد .

بهترین قیمت جی پی اس ماشین

عوامل مهمی در تعیین قیمت جی پی اس ماشین موثر است . اول از همه کارخانه سازنده و خدمات ارائه شده از کارخانه در تعیین قیمت موثر است . کیفیت ساخت دستگاه جی پی اس خودرو وقتی به تائید اتحادیه اروپا میرسد ، میتوان بر روی هر نوع وسیله نقلیه نصب کرد . ردیاب دلتا تولید شده توسط یک کارخانه بین المللی میباشد که همه استانداردهای اروپایی و ایران را رعایت کرده است .

عامل دوم در تعیین قیمت جی پی اس ماشین ، داشتن خدمات ردیابی فابریک کارخانه میباشد . بعضی از کارخانه ها سرور ردیابی مناسبی ندارند . به همین دلیل بعضی ها به دلیل قیمت ارزان این کارخانه ها ، محصول خریداری شده را به ناچار با سایت ایرانی خدمات دهی میکنند . این سایتها همیشه در معرض خطر حمله هکرها و همچنین تعطیلی شرکتهای ایرانی هستند و در این بین مشتری متضرر خواهد شد .

عامل سوم در تعیین قیمت جی پی اس ماشین ، داشتن آپشنهای مختلف است . ردیابهای دلتا به دلیل داشتن دو عدد آنتن اکسترنال کاملا اکتیو جزو پر فروش ترین ردیابهای دنیا است . همچنین آپشنهای خاموش کردن خودرو از راه دور – سنسور ضربه – آژیر – ریموت – میکروفون و بسیاری از آپشنهای دیگر که در قیمت تمام شده محصول کاملا موثر است . وجود اینهمه آپشن و متعلقات باعث افزایش هزینه های حمل و ترخیص میشود . اما به دلیل اینکه مشتری حق استفاده از بهترین محصول دنیا را دارد ، با افتخار ما همیشه بهترین جی پی اس ردیاب خودرو را وارد ایران میکنیم . برای آگاهی از فروش جی پی اس دست دوم خودرو با ما همراه باشید .

 

بهترین دستگاه جی پی اس خودرو در ایران

همانطور که در بالا اشاره شد ، بهترین جی پی اس ردیاب خودرو در ایران و دنیا متعلق به DELTAGPS میباشد . برای اثبات میتوانید به سایت ردیابی دلتا مراجعه کنید . سایت ردیابی فابریک کارخانه دارای 4 سرور قدرتمند میباشد . دو عدد سرور در آسیا – یک عدد سرور در اروپا و سرور چهارم در قاره آمریکا میباشد . سایت ردیابی 18 زبانه از جمله زبان فارسی ، نشان دهنده کشورهای استفاده کننده از DELTAGPS میباشد . اگر زبان آلمانی را مثال بزنیم متوجه خواهید شد که در کشور آلمان مشتریان بزن و BMW سوار مشتری این کارخانه هستند . چون DELTAGPS به طور کامل استانداردهای ECU تمام خودرو ها را رعایت کرده است . برای خرید جی پی اس ارزان قیمت و با کیفیت ، بهترین انتخاب و تنها انتخاب در ایران و دنیا ، جی پی اس ردیاب دلتا میباشد .

نصب دستگاه جی پی اس خودرو

برای نصب جی پی اس ردیاب خودرو باید اقدامات زیر را انجام دهید :

  1. مراجعه به محصولات ردیاب دلتا و انتخاب مدل مناسب با خودرو خودتان
  2. مراجعه حضوری برای خرید و یا واریز وجه دستگاه به شماره حساب ما ( از قسمت تماس با ما )
  3. مراجعه به نمایندگی نصب معرفی شده توسط شرکت ردیاب دلتا
  4. دریافت نام کاربری و رمز
  5. مراجعه به سایت ردیاب دلتا جهت یادگیری آموزش استفاده از نرم افزار و ردیابی

 

ویژگیهای انحصاری دستگاه جی پی اس خودرو دلتا

1 – چون سایت ردیابی قدرتمند فابریک خود کارخانه را دارد
2 – تعداد 18 زبان زنده دنیا را پوشش میدهد . یعنی این دستگاه به همه جای دنیا صادر شده است و مشتریان چندین ساله دارد
3 – سخت افزار قدرتمند مورد تایید اتحادیه اروپا و ایران میباشد .
4 – قیمت بسیار مناسبی دارد
5 – پشتیبانی بسیار قدرتمند توسط پرسنل ردیاب دلتا دارد
6 – نرم افزار مخصوص گوشیهای اندروید و آیفون دارد

 

منبع : جی پی اس ردیاب خودرو دلتا


مطالب مرتبط...

هیچ نظری تا کنون برای این مطلب ارسال نشده است، اولین نفر باشید...