گرانترین‌ ماشین‌ لوکس در ایران

گرانترین‌ ماشین‌ لوکس در ایران

گرانترین‌ ماشین لوکس در ایران

گرانترین ماشین لوکس در ایران چه نام دارد؟ گرانترین ماشین لوکس در ایران کدام خودرو میباشد؟ آیا گرانترین ماشین لوکس در ایران شماره گذاری قانونی شده است؟ آیا واردات گرانترین ماشین لوکس در ایران آزاد است؟ گرانترین ماشین لوکس در ایران چه شماره ای دارد؟ آیا گرانترین ماشین لوکس در ایران مجهز به سیستم ردیاب ماهواره ای میباشد؟ گرانترین ماشین لوکس در ایران مجهز به سیستم ردیاب ماهواره ای دلتا

www.deltagps.ir

در مورد بحث گرانترین‌ ماشین‌های لوکس در ایران مطالب زیر را بررسی نمایید.

بنزی که رکورد شکست:

 گران‌قیمت‌ترین محصول مرسدس بنز یعنی مدل SLS AMG، اواخر سال ۹۳ در وب سایت‌های خودرویی و فضای مجازی برای فروش عرضه شد؛ آنهم با قیمتی در حدود ۹.۵ میلیارد تومان. این خودروی لوکس (با حجم موتور بیش از ۶.۵ لیتری) ابتدا اجازه شماره گذاری دریافت نکرد اما سرانجام طلسم عدم شماره گذاری این خودروها شکست و اولین نمونه از این خودرو وارد خیابان‌های تهران و ایران شد. البته پیش از ورود این خودروی لوکس، مرسدس بنز S۵۰۰ با رقمی حدود ۳ میلیارد تومان گران‌ترین خودروی این کمپانی آلمانی در کشورمان محسوب می‌شد اما مدل SLS AMG رکورد قیمت در بازار ایران را شکست.

 

گرانترین‌ ماشین‌های لوکس در ایران  همگی مجهز به  ردیاب ماهواره ای دلتا بعنوان قدرتمندترین وسیله ی ردیابی هستند که آرامش و امنیت را به صاحب خودرو هدیه میدهد.

 

فراری ۸ میلیاردی: 

اواخر شهریورماه سال ۹۲، یک فراری مدل ۴۵۸ Italia به صورت رسمی با پلاک ملی و قیمت کهکشانی ۸.۵ میلیارد تومان در سایت‌های اینترنتی برای فروش گذاشته شد. خبر ورود این فراری و حرکت آن در خیابان‌های تهران بازتاب گسترده‌ای در رسانه‌ها داشت، خودرویی که تا آن زمان تنها فراری پلاک شده در ایران بود. درنهایت مشخص شد این فراری با مجوز یک کشتی‌گیر مطرح، وارد ایران شده است. خود او درگفتگویی در این خصوص گفت: «قیمت اعلام شده برای این خودرو اغراق آمیز است و مابه التفاوت قیمت آن با مازارتی و پورشه‌هایی که وارد شده‌اند، خیلی ناچیز است.» وی همچنین تاکید کرد این ماشین با مجوز او به ایران آمده ولی متعلق به شخص دیگری است و نه تنها خودرو، بلکه وارد کننده آن را هم ندیده است.

گرانترین‌ ماشین‌های لوکس در ایران  همگی مجهز به  ردیاب ماهواره ای دلتا بعنوان قدرتمندترین وسیله ی ردیابی هستند که آرامش و امنیت را به صاحب خودرو هدیه میدهد.

 

مک لارن ۷ میلیاردی

شش ماه پیش و باز هم یک آگهی فروش خودرو سروصدا به پا کرد. در این آگهی آمده بود فروش یک دستگاه  مک‌لارن p۱ بدون محدودیت تردد در کشور (۶ماهه)، موتور ۳.۸ لیتری، ۹۰۳ اسب بخار، سیستم ترمز akebono و فیبرکربن monocage. نحوه تحویل این خوردو با قیمت ۷ میلیارد تومان مقطوع، ۳۰ روزه با پیش پرداخت ۳۵ درصد عنوان شده بود که خریدار پس از پرداخت این بخش از مبلغ، در زمان مقرر خودروی خود را در محل مورد توافق تحویل خواهد گرفت.
 

بوگاتی :

یکی از گرانقیمت‌ترین خودروهای جهان بوگاتی ویرون است که ارزشی حدود ۲ میلیون دلار دارد. این خودرو با موتور ۱۶ سیلندر، برای ۲ سال رکورد سرعت جهان با ۴۰۸ کیلومتر بود و به دلیل تعداد سیلندر و سرعت بالایش، ورودش به ایران ممنوع بوده اما اواخر سال ۹۲ در خبرها آمده بوده با وجود این ممنوعیت‌ها، چند مورد بوگاتی‌ وارد ایران شد. صاحب یکی از نمایشگاه‌های اتومبیل لوکس شهر واقع در خیابان مطهری اعلام کرد تماس‌های زیادی درباره تمایل افرادی برای خرید این خودرو با قیمت ۶ میلیارد تومان و حتی بالاتر وجود دارد. حتی یکی از مشتری‌های این نمایشگاه تاکید داشته برای یک بوگاتی پلاک تهران حاضر است تا ۷ میلیارد تومان نیز هزینه کند.
 

ماشین کذایی با پلاک رند

اواسط دی‌ماه سال ۹۱ انتشار عکس یک خودروی بوگاتی با شماره پلاک رند ۶۶ د ۶۶۶ ایران ۶۶، قیمت ۶ میلیاردتومان و رانندگی یکی از آقازاده‌ها در سطح تهران، بازتاب گسترده‌ای در رسانه‌های کشور داشت اما یکی از روسای مرکز شماره‌گذاری پلیس راهور اعلام کرد که چنین پلاکی برای خودروی بوگاتی ثبت نشده، راننده آن خودرو تخلف کرده و پلاک آن جعلی است. همچنین خیلی زود مشخص شد پلاک این خودرو توسط فتوشاپ دستکاری شده است، همچنین اصل خبر که توسط سایت‌های غیر رسمی منتشر شده، صحت ندارد تا داستان این بوگاتی که سروصدای زیادی به پا کرده بود، مختومه شود.

گرانترین‌ ماشین‌ لوکس در ایران

هیچ نظری تا کنون برای این مطلب ارسال نشده است، اولین نفر باشید...